5 results in search
24 photos
1466 NW Laura Vista DR Albany OR 97321
$331,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 8

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1434 NW Laura Vista DR Albany OR 97321
$329,900
-$1,200
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 92

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1425 NW Laura Vista DR Albany OR 97321
$356,700
-$1,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,767
Days on Market: 188
Open: 5/15/26 11 AM - 4 PM,
5/16/26 11 AM - 4 PM,
5/17/26 11 AM - 4 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1588 NW LAURA VISTA DR Albany OR 97321
$359,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,767
Days on Market: 208

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1592 NW Laura Vista DR Albany OR 97321
$333,600
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 293

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment