91 results in search
15 photos
261 BOBWHITE ST Roseburg OR 97471
$269,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,377
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
142 EVERGREEN SPRINGS LN Idleyld Park OR 97447
$249,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,248
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
600 BECKER RD Roseburg OR 97471
$539,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,407
Days on Market: 5

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
190 OLIVIA LN Roseburg OR 97470
$75,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
130 RIVER RIDGE AVE Roseburg OR 97471
$54,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1200 CENTRAL AVE #5 Sutherlin OR 97479
$64,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,152
Days on Market: 9

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
337 MONTE DR Roseburg OR 97471
$329,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 11

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1160 CLEVELAND LOOP DR Roseburg OR 97471
$450,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,215
Days on Market: 11

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
162 ROBERT AVE Glide OR 97443
$399,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 12

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
467 CINDY ST Myrtle Creek OR 97457
$210,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 12

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
133 BRENDA PL Canyonville OR 97417
$99,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2529 NORTHSIDE RD Sutherlin OR 97479
$535,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 15

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
521 HARRISON ST Canyonville OR 97417
$180,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 17

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
12080 UMPQUA HWY Roseburg OR 97470
$350,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 19

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
430 BIRCH ST Drain OR 97435
$285,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 21

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1312 SUNNY CT Sutherlin OR 97479
$280,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 22

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
232 MARILYN ST Roseburg OR 97470
$189,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 800
Days on Market: 24

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
313 KIRBY AVE Roseburg OR 97470
$279,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 25

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1360 SUNSHINE RD Roseburg OR 97470
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,890
Days on Market: 26

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
5123 MELODY LN Roseburg OR 97470
$220,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 29

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
150 ADAMS LOOP Roseburg OR 97471
$279,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 30

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
309 DESCHUTES LN #136 Roseburg OR 97471
$148,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 30

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
120 BERRY LOOP LN Roseburg OR 97471
$26,000
$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,056
Days on Market: 31

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
550 STATE ST Sutherlin OR 97479
$124,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 32

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1000 CENTRAL AVE #21 Sutherlin OR 97479
$130,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,728
Days on Market: 33

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
845 SEA ST Sutherlin OR 97479
$385,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 33

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
221 RIVER PLACE DR #117 Roseburg OR 97470
$89,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 35

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
101 MOLALLA CT Roseburg OR 97470
$79,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,152
Days on Market: 36

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1477 EDEN ST Roseburg OR 97470
$285,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 38

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
500 ELM ST Yoncalla OR 97499
$340,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 47

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment