6 results in search
31 photos
80984 COYOTE LN Heppner OR 97836
$112,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 730
Days on Market: 11

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
110 GILMORE ST Heppner OR 97836
$170,000
-$25,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,112
Days on Market: 102

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
280 CENTER ST Heppner OR 97836
$145,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,545
Days on Market: 127

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
80982 COUGAR LN Heppner OR 97836
$255,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 200

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
440 RIVERSIDE ST Heppner OR 97836
$190,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,320
Days on Market: 312

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
240 COURT ST Heppner OR 97836
$185,000
-$15,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 2,182
Days on Market: 550

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment