25 results in search
35 photos
87660 TREK DR Veneta OR 97487
$439,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
87933 10TH ST Veneta OR 97487
$529,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,774
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
87836 8TH ST Veneta OR 97487
$424,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
25323 BROADWAY AVE Veneta OR 97487
$589,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 7

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
25217 TYRO AVE Veneta OR 97487
$439,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 8

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
87652 TREK DR Veneta OR 97487
$420,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,414
Days on Market: 14

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
29720 JEANS RD #55 Veneta OR 97487
$235,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,809
Days on Market: 17

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
25669 COCHRAN CT Veneta OR 97487
$385,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,344
Days on Market: 18

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
87564 TREK DR Veneta OR 97487
$375,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,552
Days on Market: 22

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
86230 TERRITORIAL HWY Veneta OR 97487
$544,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 28

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
88172 LINDSAY LN Veneta OR 97487
$455,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,601
Days on Market: 29

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
24674 BOLTON HILL RD Veneta OR 97487
$850,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,028
Days on Market: 35

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
25124 CORKY LN Veneta OR 97487
$429,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,625
Days on Market: 37

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
87860 TERRITORIAL RD #66 Veneta OR 97487
$195,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 44

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
25198 JAKE ST Veneta OR 97487
$409,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,285
Days on Market: 57

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
88105 WYMORE LN Veneta OR 97487
$559,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,804
Days on Market: 67

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
24970 HUNTER AVE Veneta OR 97487
$419,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,766
Days on Market: 79

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
25246 CORKY LN Veneta OR 97487
$429,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,446
Days on Market: 84

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
25780 PERKINS RD Veneta OR 97487
$375,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 1,888
Days on Market: 171

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
88139 JAMESON WAY Veneta OR 97487
$509,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,651
Days on Market: 204

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
29720 Jeans RD #24 Veneta OR 97487
$183,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,242
Days on Market: 273

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
88023 8TH ST Veneta OR 97487
$365,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,306
Days on Market: 282

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
24938 MCCUTCHEON AVE Veneta OR 97487
$425,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,454
Days on Market: 303

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
25454 PERKINS RD Veneta OR 97487
$699,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,633
Days on Market: 312

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment