8 results in search
42 photos
7988 GRAND AVE Portland OR 97202
$540,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,122
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1724 SHERRETT ST Portland OR 97202
$449,900
-$20,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,261
Days on Market: 25
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
8317 9TH AVE Portland OR 97202
$585,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 26

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
947 SE SPOKANE ST Portland OR 97202
$579,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,822
Days on Market: 36

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
8333 23RD AVE #A Portland OR 97202
$319,000
-$18,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,033
Days on Market: 44

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
100 Harney ST #14 Portland OR 97202
$1,149,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,679
Days on Market: 45

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1731 CLATSOP ST Portland OR 97202
$399,900
-$20,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,161
Days on Market: 71
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
1729 CLATSOP ST Portland OR 97202
$419,900
-$20,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,161
Days on Market: 99

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment