11 results in search
40 photos
4017 425TH ST Woodland WA 98674
$509,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 0

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
369 GUN CLUB RD #49 Woodland WA 98674
$125,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 15

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
369 GUN CLUB RD #79 Woodland WA 98674
$120,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 19

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
369 Gun Club RD #92 Woodland WA 98674
$105,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,741
Days on Market: 21

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
369 GUN CLUB RD #100 Woodland WA 98674
$84,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,782
Days on Market: 24

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
4116 FIR TREE DR Woodland WA 98674
$550,000
-$24,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 36

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1835 HEARTWOOD DR Woodland WA 98674
$415,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 49

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
3107 HAYES RD Woodland WA 98674
$499,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 56

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
305 SCOTT HILL RD Woodland WA 98674
$429,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 58

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
369 GUN CLUB RD #40 Woodland WA 98674
$124,900
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,402
Days on Market: 93

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
45400 PUP CREEK RD Woodland WA 98674
$581,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 247

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment