39 results in search
11 photos
6495 OLYMPIC LN Camas WA 98607
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,117
Days on Market: 6

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
3038 12TH AVE Camas WA 98607
$1,699,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,526
Days on Market: 6

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1420 GOODWIN ST Camas WA 98607
$949,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,871
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
5838 94th AVE #Lot 326 Camas WA 98607
$901,211
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,676
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1538 41ST CIR Camas WA 98607
$759,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,460
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
4749 71ST AVE Camas WA 98607
$1,353,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,500
Days on Market: 12

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
137 45TH CIR Camas WA 98607
$974,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,987
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1735 40TH AVE Camas WA 98607
$949,900
-$299,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,929
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
3819 KINGBIRD ST Camas WA 98607
$820,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,650
Days on Market: 31

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
5313 GOODWIN LOOP Camas WA 98607
$1,070,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,070
Days on Market: 32

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
5058 BENTON DR #Lot 135 Camas WA 98607
$839,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,937
Days on Market: 34

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
9302 CLOVER ST #Lot 267 Camas WA 98607
$941,609
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,676
Days on Market: 41

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
26680 5TH ST Camas WA 98607
$1,425,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,722
Days on Market: 43

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1010 4TH AVE Camas WA 98607
$700,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,862
Days on Market: 44

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
529 PROVINCE DR Camas WA 98607
$1,324,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,957
Days on Market: 45

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
5489 91ST AVE Camas WA 98607
$825,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,742
Days on Market: 46

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
3516 IONE ST Camas WA 98607
$970,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,224
Days on Market: 57

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
5288 93rd AVE #Lot 274 Camas WA 98607
$794,230
$30,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 67

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
6114 OLYMPIC ST Camas WA 98607
$1,100,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,314
Days on Market: 89

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
3983 64TH AVE #22 Camas WA 98607
$625,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,424
Days on Market: 95

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
5190 93RD AVE #270 Camas WA 98607
$940,189
-$5,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,822
Days on Market: 98

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
4695 CAMAS MEADOWS DR Camas WA 98607
$578,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,976
Days on Market: 108

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
5285 93rd AVE #Lot 283 Camas WA 98607
$721,460
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 111

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
4615 71ST AVE Camas WA 98607
$1,369,000
-$30,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,840
Days on Market: 113

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
6507 Olympic LN #62 Camas WA 98607
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,125
Days on Market: 114

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
4741 ASCENSION DR Camas WA 98607
$874,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,432
Days on Market: 130

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
4717 CAMAS MEADOWS DR Camas WA 98607
$599,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,976
Days on Market: 191

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
4715 CAMAS MEADOWS DR Camas WA 98607
$649,000
-$50,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,117
Days on Market: 191

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
530 PROVINCE DR Camas WA 98607
$1,949,000
Beds: 5
Baths: 7
Sq Ft: 4,722
Days on Market: 199

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
5526 94TH AVE #LT215 Camas WA 98607
$813,634
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,493
Days on Market: 200

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment